Web siteleriniz hem masaüstünde hem de telefonlarla mobil erişimlerde responsive uyumlu ve hızlı bir şekilde açılsın.

İşletmenize Özel Web Tasarım ve Yazılım Çözümleri

Gelişen teknolojinin beraberinde getirdiği birçok yenilik varken markalar için en önemlisi potansiyel müşterilerin ürün ve hizmet arayışlarında aramalarını dijital ortama çevirmesi oldu. Google, Yandex ve Bing gibi çeşitli arama motorlarında sektörünüze ait potansiyel müşterileriniz, çeşitli ihtiyaçları için aramalar yaparken web sitenizin müşterileriniz karşısına çıkması için size kurumsal web site tasarım ve yazılım desteğini sunuyoruz.

Kurumsal markalar için, sektörünüzün internetteki ihtiyaçlarını araştırıyor ve sizlere özel çözümler sunuyoruz. Potansiyel müşterilerinize ulaşmanın birçok yolunu biliyor, size özel analizler çıkartıyor ve çalışmalarımızla birleştirerek özel web tasarım hizmetlerimize dahil ediyoruz. Web sitelerinizin kurumsal marka çalışmalarını tamamlarken hem masaüstü hem de mobil telefon cihazlarla erişilebilir uyumlu ve hızlı tasarım desteği sağlıyoruz.

Mobil Uyumlu Web Tasarım Hizmeti

Akıllı telefonlar ve tabletler ile tanıştıktan sonra, internette web site ziyaretlerinde çoğu zaman mobil ziyaretler gerçekleştiriyoruz. İnsanların büyük bir kısmı, internette dolaşırken telefon veya tablet kullandıkları için web sitenizin de kesinlikle responsive tasarım olması bir diğer deyişle mobil uyumlu olması gerekiyor.

Google ve diğer arama motorları da web sayfalarındaki responsive özelliğine (mobil uyumluluk durumu) önem gösteriyor. Mobil cihazda arama yapan kişilere web sitenizin ön planda çıkması için, sayfalarınızın mobil cihazlarda sorunsuz gösterime uygun olması gerekir. Bu noktada kullanıcı deneyimi sayfanızda ne kadar yüksek olursa, arama motorları tarafından da bakış açısı o kadar iyileşecektir.

Mobil Uyumlu Web Tasarım Özellikleri

Günümüzde kullanıcıların %50’sinden fazlası, artık internette mobil cihazlarla giriş yapıyorlar. Hal böyle olunca, web sitenizin de artık mobil uyumlu bir web site olması kaçınılmaz özelliktir.

Web tasarım ve yazılım çalışmalarımızın tamamında responsive tasarıma özen gösterilmektedir. Mobil uyumluluk olarak bildiğimiz bu uygulamalarımız, web sitenizin masaüstü cihazları dışında mobil cihazlarda da küçük ekrana uyumlu şekilde görüntüleme desteğidir.

Web sitelerinizi tasarlarken hem yazılımsal hem de görsellerinizde hızlandırma amaçlı optimizasyon çalışmaları tamamlanmış olarak kullanıcı deneyimine sunulur. Böylelikle kullanıcı deneyiminde en önemli etken olan ziyaretçilerin web siteye mobil telefonla girişte bekleme sürelerini kısaltmış, onların sıkılmadan sitenize ulaşmasını sağlamaktayız. Size sunduğumuz en büyük yazılımsal ve görsellerle ilgili optimizasyon desteği özelliği, kullanıcıların sitenize erişimde bekleme sorunlarını ortadan kaldırırken sayfa hızını ise maksimum seviyeye ulaştırır. Hem bu sayede arama motoru optimizasyonu açısından da en önemli aşama olan sayfa hızı optimizasyonunu tamamlamış olmaktayız.

DEUDEN Nasıl Çalışır? DEUDEN Sizi Hedeflerinize Nasıl Ulaştırır?

Sektörünüzü ve isteklerinizi öğrendikten sonra, özel bir planlama oluşturuyoruz. Plan içerisinde yapılması gereken tüm işlemler ve zaman çizelgesiyle birlikte fiyat teklifi halinde sizlere sunuyoruz. Teklifimizi onaylamanızla birlikte, %50 ön ödemeli şeklinde tüm çalışmalarımız başlatılmaktadır.

Tüm proje bitimi tamamlandıktan sonra web siteniz yayına alınır, sizin de onayınızla beraber işlemler tamamlanır. Geri kalan %50 ödemeniz tamamlanarak, web sitenizle ilgili tarafımızdan yapılacak tüm destek süreçleri anlaşmamıza bağlı olarak 1 yıl boyunca devam eder.